Sürdürülebilir - Elma Derisi - Vegan

Baharın gelişiyle birlikte bu yılın rengi olarak ortaya çıkan yeşil, yazın da etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yeniden doğuşun ve canlılığın rengi olan yeşil renk kullanılarak imal edilen kıyafetler ya da aksesuarlar,

 

kadınların yazlık tarzlarında belirleyici bir yer tutuyor. Üstelik bu renk yeniden doğuşun yanı sıra doğallığı, huzuru ve sakinliği de temsil ediyor.

 

Yalnızca yeşil rengi kullananlarda değil, bu kişilerle muhatap olan bireylerde de rahatlatıcı bir etkiye sahip olan yeşil, gelecek yıllarda da yaygın olarak kullanılmaya devam edilecek gibi görülüyor. Yeşile olan ilginin artmasıyla birlikte bu renk; ayakkabılarda, küpelerde, kemerlerde ve çantalarda da her geçen gün daha fazla kullanılıyor.

 

Yazlık Kombinler İçin Yeşil Etekler

 

Sezonun en güçlü renklerinden biri olarak ortaya çıkan yeşil, farklı tonlarıyla neredeyse tüm giyim ürünlerinde kullanılıyor. Doğanın saf ve rahatlatıcı etkisini üzerlerinde taşımak isteyenler, yeşil etekler ve bu etekler ile yapacakları kombinler ile yeni bir tarz yaratabiliyor. Genellikle midi ve uzun boylu eteklerde kullanılan yeşil renk ile uyumlu renklerin doğru seçilmesi, yeşilin kendini tam olarak gösterebilmesi açısından önem taşıyor.

 

Zira kombin yaparken meydana gelen zıtlıklar, kombinin iyi parçalarının da yeteri kadar görünmemesine yol açıyor. Doğanın yansıması yeşil etekler ile en uyumlu renkler olan gri, bej ve beyaz ile yapılacak kombinler, bu rengin de daha net ortaya çıkmasını sağlıyor.

 

Yeşil ile Yaz Bronzluğunuzu Tamamlayın

 

Yeşil renk, kavurucu güneşin bronzlaştırdığı tenler için de en uygun renklerden biridir. Özellikle koyuya yakın yeşil tonları, bronz tenler ile büyük bir uyum sağlıyor. Bu yönüyle yeşil renk bikini takımlarında da kullanılabiliyor. Son birkaç yıla damgasını vuran salaş pantolonlarda da yeşil renk sıkça görülüyor.

 

Kendall Jenner, Hailey Bieber ve Emili Sindlev gibi ünlü isimlerin de yaz kombinlerinde tercih ettikleri renklerden biri olan yeşil, bronz tenlerin daha belirgin ve estetik hale gelmesine olanak tanıyor. Ancak bronzluk tamamlarken seçilecek yeşil renkli ürünlerin, tenin bronzluk düzeyiyle uyumlu olmasına da dikkat etmek gerekiyor.

Önceki Haber Sonraki Haber

Recently Viewed

Haber Bültenimize Üye Ol!
İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %15 İNDİRİM KODUNUZ:WLCM15
Teşekkür ederim, kapat.

Kullanılabilirlik