Sustainable - Apple LEATHER - Vegan

Yazın gelmesiyle birlikte kışlık elbiseler yavaş yavaş dolaplara kaldırılıyor ve birbirinden estetik modelleri ile etekler vitrinleri dolduruyor. Rahatlığı ve sıcaklarda sağlamış olduğu ferahlığı dolayısıyla kadınların yaz aylarındaki vazgeçilmezlerinden olan eteklerde, bu yıl da pek çok yeni model bulunuyor. Moda sektörünün öncülüğünde geliştirilen yeni model eteklerin, elbiseleri daha şimdiden tahtından edeceği görülüyor.

 

Cesaretin Sembolü Bel Pencereli Etekler

 

Açık bel kıyafetler bu yazın moda trendleri arasında ayrıcalıklı bir yer tutuyor. Hem sağladığı şıklık hem de ferahlık dolayısıyla ön plana çıkan açık bel modası, eteklerde de pencereli etek olarak kendini gösteriyor. Üst kıyafet ile bel arasında boşluk bulunan ya da ip gibi ince detaylar ile pencere deseni verilen bel etekli pencereler, mağaza vitrinlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

Şık Tasarımlarıyla Önden Düğmeli Etekler

 

Önden düğmeli etekler de bu yılın etek trendleri arasında ilk sıralarda gösteriliyor. Bazı modellerde tüm etek boyunca, bazılarında da yarıya kadar düğmeli olan bu modeller, salaş giyinmeyi sevenler için tavsiye ediliyor. Önden düğmeli eteklerde, düğmeler sayesinde yırtmaç ve açıklık boyu da istenilen boyutta ayarlanabiliyor. Ön düğme detayı, genellikle midi boy eteklerde görülüyor. Mini ve uzun eteklerde ise ön düğme detayına sıcak bakılmıyor.

 

Nostaljinin Geri Dönüşü Pötikare Etekler

 

Görünüşleri ile 80’lerin ve 90’ların modasını andıran pötikare etekler, bu yazın en beğenilen trendleri arasında geri dönüyor. Her boy aralığındaki etek modellerinde bu yaz sıkça görülen pötikare desenler, geçmişin nostaljik çizgileri ile modern tasarımın estetik yönünü bir arada sunuyor. Özellikle açık ve canlı renkler kullanılarak imal edilen pötikare etekler, özellikle gençler tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

 

Enerjinin Yansıması Retro Çiçekli Etekler

 

Bu yaza damgasını vuran etek modelleri arasında retro çiçekli etekler de ayrıcalıklı bir yere sahip. Canlı yaz renklerinin kullanıldığı ve birbirinden güzel çiçekler desenlerinin döşendiği bu etekler, enerjisini yansıtmak isteyen kadınlar tarafından büyük ilgi görüyor. Retro çiçekler genellikle midi ve uzun boylu eteklerde kullanılıyor.

Previous Article Next Article

Recently Viewed

Haber Bültenimize Üye Ol!
İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %15 İNDİRİM KODUNUZ:WLCM15
Teşekkür ederim, kapat.

Availability