Sustainable - Apple LEATHER - Vegan

Kadın kombinlerinin en önemli parçalarından biri olan çantalar, her sezon yenilenen trendlere göre farklılaşıyor. Kimi zaman modanın modern yüzünden esinlenen modeller, kimi zaman da geçmişin nostaljik modellerini modern tasarımın çizgileriyle harmanlayan modeller ön plana çıkıyor.

 

İlkbahar-yaz sezonunda şık kadınların tercihi 4 çanta modeli ön plana çıkıyor.

 

Renkli Kol Çantaları

 

2 yıla yakın süren Covid-19 süreci sırasında evde kalan ve hayatları monoton bir hal alan insanlar, virüsün etkisini yavaş yavaş kaybetmeye başladığı bu sezonda canlı renklere daha fazla ilgi gösteriyor. Canlılığı ve huzuru temsil eden renkler,

 

Sezonun kıyafetlerinin yanı sıra çantalarda da sıkça görülüyor. Hatta bazı çanta modellerinde birden fazla göz alıcı renk bir arada da kullanılabiliyor.

 

Ancak renkli kol çantası alırken, giyilecek kıyafet ve ayakkabılar ile uyum sağlaması da önem arz ediyor. Kombin uyumsuzluğu olmaması ve her parçanın kendi zarafetini gösterebilmesi için kombin uyumunun özenle yapılması gerekiyor.

 

Klasik Sepet Çanta

 

80’li ve 90’lı yılların vazgeçilmez çanta modellerinden olan klasik sepet çantalar, bu sezon modanın modern çizgileriyle harmanlanarak yeniden trendler arasındaki yerini alıyor.

 

Son yıllarda nostaljik modellerin trendlerde daha fazla tercih edilmeye başlamasının yansımalarından biri olan klasik sepet çantalar, yanında fazla eşya taşıyan kadınlar için en ideal modellerden birini teşkil ediyor.

 

Beyaz Deri Çanta

 

Beyaz deri çantaların trendler arasında yer almadığı bir sezon neredeyse yok. Bu çantalar yüksek uyuma sahip oldukları için her sezon, her türlü kombinle kolaylıkla kullanılabiliyor.

 

Özellikle toprak tonları, bej ve siyah gibi renklerle beyaz deri çantalar daha fazla uyum sağlıyor. Beyaz deri çantalar genellikle küçük boyutlarda imal ediliyor.

 

XL Çanta Modelleri

 

XL çantalar, klasik sepet çantalardan bile daha büyük oldukları için bu isimle anılıyorlar. Önceleri yalnızca evini yanında taşımak isteyen kadınların tercihi olan XL çanta modelleri, bu sezonun trendleri arasında geniş bir yer tutması nedeniyle daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor.

 

XL çanta modellerinde renk olarak da canlı renklere daha fazla yer veriliyor.

Previous Article Next Article

Recently Viewed

Haber Bültenimize Üye Ol!
İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %15 İNDİRİM KODUNUZ:WLCM15
Teşekkür ederim, kapat.

Availability