Sürdürülebilir - Elma Derisi - Vegan
Dış minimalizmde iç özgürlüğün tezahürü.

“ECOTONE” markası, detaylarda estetiğe ve kaynakların etik kullanımına dayanmaktadır.

Ürünlerimizin her biri tarzı, dokusu ve fikri içeriği bakımından benzersizdir. Hepsi birbiriyle hoş bir şekilde birleştirilebilir. Bu koleksiyona bakarken hem kadınlar tarafından hem de kadınlar için yaratıldığını anlayacaksınız.

Doğa dostu olmayı, bir moda akımından çok daha fazlası olarak görüyoruz. Bizim için doğaya saygı bir yaşam tarzı. Kendimizi hayvanları korumaya, onları ürün olarak kullanmamaya adadık. Markamız da buradan yola çıkarak gezegenimizin kaynaklarını korumayı temel alıyor. 
Hızlı tempolu yaşamın ve yüksek seviyede konforun modern gereksinimlerini karşılayacak bir koleksiyon ile karşınızda olmaktan ötürü mutluyuz.
Biz iki kadın, kadınlar için üretiyoruz.

ECOTONE, moda konusunda söyleyecek sözü olan, moda okulu mezunu iki girişimci kadın tarafından kuruldu. Güçlü bir silüet arayışı ve bunu destekleyen rafine moda ürünleri yaratırken, bunu yaşadığımız dünyaya ve doğaya saygılı bir yöntem ile yapmak markanın ana felsefesini oluşturuyor. 

Günümüzde kadınlar özgürlüğünün peşinde ve kabul görmüş tarzlara meydan okuyor.  Bu değişim ruhu giysilerimizin tarzında açıkça görülüyor: Maskülen silüetler, feminen detaylarla yeni bir hayat buluyor.

Bu yeni gerçeğin ortasına doğan Ecotone kadını da özgür, romantik olmaktansa gerçekçi, araştıran ve farkındalığı yüksek bir kadın. Rahatlık ve kalitenin gerçek değerini biliyor.

“We speak fashion” -biz moda konuşuruz- diyerek çıktığı yolda Ecotone, sürdürülebilirliğin ve moda endüstrisinin yön aldığı ivme doğrultusunda sorumluluk almanın önemine inanıyor. Bu çerçevede marka, kolleksiyon hazırlanırken büyük ölçüde geri dönüştürülmüş  ve vegan kumaşlar kullanıldığını gururla söylüyor. Bunun yanı sıra bir başka Ecotone özelliği ise kullanılan kapitone kumaşlar. Yeni bir doku arayışının sonucunda sadece dış giyim için değil, koleksiyonun tamamına harmanlanmış bir kapitone kullanımı yapıldı.

Ecotone, estetik ve kaynakların etik kullanımı konusunda gösterdiği hassasiyeti gelecek koleksiyonlara da yansıtacağı konusunda söz veriyor.

Haber Bültenimize Üye Ol!
İLK ALIŞVERİŞİNİZE ÖZEL %15 İNDİRİM KODUNUZ:WLCM15
Teşekkür ederim, kapat.

Kullanılabilirlik